Crm Yazılımı

Çağrı Merkezi Kurulum Çözümleri

Çağrı merkezi kurulum maliyeti sektörün opsiyonel yapısı sayesinde oldukça değişkendir, kurulum maliyetlerini bütçenize göre ayarlayarak anahtar teslimi projeler sunuyoruz.

Detay Group çağrı merkezi kurulumu tarafında müşterilerine tüm ekipman ve yazılımdalar dahil olmak üzere anahtar teslimi çağrı merkezi kurulum hizmetleri vermektedir.

Çağrı Merkezi Yazılım Hizmetlerimiz

Detay Group Çağrı merkezleri için özel olarak tasarladığı yazılım modelleri ile web tabanlı crm yazılımı çözümleri sunmaktadır.

Web tabanlı yazılım ip santral entegrasyonu ile takibi kolay ve yönetilebilir bir yapıya sahiptir.

Çağrı Merkezi Donanım Hizmetlerimiz

Detay Group Çağrı merkezi kurulum tarafında müşterilerine donanım desteği de sunmaktadır.

Donanımlarımız arasında

  • Çağrı merkezi mobilyaları
  • Bilgisayarlar
  • Kulkalıklar
  • Network
  • Personel koltukları

Temelde çağrı merkezi ihtiyaçları anahtar teslim Detay Group tarafından tamamlanarak müşterilerine teslim edilmektedir.

Sektör Bazlı Çağrı Merkezi  Crm Yazılımlarımız

E-cup Crm Yazılımı sayesinde çağrı merkezi satış, şikayet, back office, muhasebe, stok, sevkiyat, raporlar gibi bir çok birim tek merkezden kontrol edilebilir.

Sektör bazlı yazılımlarımız arasında;

Hukuk Büroları için E-Cup Dosya Tahsilat & İcra Takip Yazılımı

Firmanın ip santral yapısı üzerinden yapacağı telefon arama kayıtlarının koordine edilmesi.
Personellerin dönemsel olarak santral trafiklerinin kayıt altına alınması.
hukuk bürosu bünyesinde işlem takibi yapılan, hukuk bürosu ile Anlaşmalı kurumların icra kayıtlarına yönelik işlemlerin takibi ve koordinasyonu.
Sistem kapsamına import edilecek data kayıtların sistem kullanıcıları tarafından Telefon aramalarının yapılaması, ve bu husus altında kullanıcıların belirli kural ve şartlar ile data kayıtlarına erişimin sağlanması. istatistik raporları, çağrı karşılayıcıların durumu, bekleyen çağrı sayısı gibi durumlar anlık olarak izlenebilir. Çoklu kuyruk desteği, entegre ses kayıt, çağrı karşılayıcı bazında birden fazla kuyruğa üyelik,  çağrı karşılayıcı giriş / çıkış / mola işlemleri, Online Agent ve kuyruk durumu ekranı, süpervisör ekranından online çağrı karşılayıcıların durumları, arayan numaraya göre senaryo tanımlama / akış değiştirme, CRM Entegrasyonu ile Agent telefonunda arayan kişinin adını görebilme, Arayan kişinin prefiksine göre akış belirleme, öncelikli arayan kişileri tanımlama, Her kuyruk için çağrı karşılayıcı öncelik seviyesi tanımlama, Bir kuyruk dolu yada cevapsız durumunda yedek kuyruklara yönlendirme,  yönetici tarafından tasarlanabilir senaryolar oluşturma, gün veya saat bazında değişik senaryolar ile karşılama, bir sunucuda birden fazla amaç için (randevu sistemi,  vs) çağrı hizmeti verebilme, PRI yada SIP network ile bağlantı kurularak ana santralinize  ait telefonları çağrı karşılayıcı olarak kullanabilme, otomatik arama yaparak çağrı karşılayıcıya bağlanma uygulamalarını yapabilir.

İcra takiplerinin ve tahsilatlarının yapılması, Tahsilat randevu sistemi, borç taksitlendirme, ödeme hatırlatma gibi bir çok özelliği kapsamaktadır.

Hastahaneler için E-Cup Hasta Kayıt & Randevu Sistemi

 

Tüm Sistem tek bir merkezden yönetilebilir, istatistik raporları, çağrı karşılayıcıların durumu, bekleyen çağrı sayısı gibi durumlar anlık olarak izlenebilir. Çoklu kuyruk desteği, entegre ses kayıt, çağrı karşılayıcı bazında birden fazla kuyruğa üyelik,  çağrı karşılayıcı giriş / çıkış / mola işlemleri, Online Agent ve kuyruk durumu ekranı, süpervisör ekranından online çağrı karşılayıcıların durumları, arayan numaraya göre senaryo tanımlama / akış değiştirme, CRM Entegrasyonu ile Agent telefonunda arayan kişinin adını görebilme, Arayan kişinin prefiksine göre akış belirleme, öncelikli arayan kişileri tanımlama, Her kuyruk için çağrı karşılayıcı öncelik seviyesi tanımlama, Bir kuyruk dolu yada cevapsız durumunda yedek kuyruklara yönlendirme,  yönetici tarafından tasarlanabilir senaryolar oluşturma, gün veya saat bazında değişik senaryolar ile karşılama, bir sunucuda birden fazla amaç için (randevu sistemi,  vs) çağrı hizmeti verebilme, PRI yada SIP network ile bağlantı kurularak ana santralinize  ait telefonları çağrı karşılayıcı olarak kullanabilme, otomatik arama yaparak çağrı karşılayıcıya bağlanma uygulamalarını yapabilir.

Satış & Teknik Servis Sistemi

ARAMA MODÜLÜ

IVR, Manuel ve Otomatik olmak üzere Üç temel arama modülüne sahiptir.  Çağrı yakalama fonksiyonu ile kaçan çağrılar  yakalanabilmektedir. Arama için sınırsız sayıda data havuzu tanımlayabilir.  Agentlara istenilen kriterlerde data transferini başarı ile sağlar.  Agentların gruplandırılmış datalar üzerinden arama yapması için opsiyonel çözümler sunar. Kaynak data kayıtlarına ve işlenmiş datalara erişim imkanı.Agent data arşivlerine erişim. Aksiyonel olarak data arşivleme.

Manuel arama, IVR arama, Otomatik arama, Çağrı yakalama, Data Havuzu,Data Kayıtlarına erişim,   Agent Data Arşivlerine Erişim,Dataların Aksiyonel olarak Arşivlenmesi,Kara listeEmail yönetimi, Randevu sistemi, Görüşme detay ve kayıtları, Cari hesap oluşturma, Satış ve sipariş kaydı, Sevkiyat ve süreç takibi, Esnek tanımlanabilir kaynak, Tahsilat Modülleri (mail order, sanal pos, Mobil ödeme), Onaylı ve onaysız satış prosedürleri, ,Kullanıcı giriş protokolleri :

 

Sistem üzerinde ihtiyaç dahilinde her kullanıcı için ayrı ayrı tanımlanabilmek üzere farklı farklı giriş protokolleri  tanımlanabilir. Bu sayede sistem üzerine  izinsiz girişler kontrol altına alınarak sistem güvenliği sağlanabilir.

Esnek yetkilendirme ve kullanıcı hakları ataması, mola login logout kayıtları, Çağrı dışı online kullanıcılar, Agent hesap takibi, Karşılaştırmalı başarım oranları, Takım ve ekip oluşturma, Takım liderleri yönetimi, Stok takibi, İç iletişim, Personel performans raporlama, Back office, Müşteri memnuniyet anketlendirme, Online başvuru

 

 

Çağrı Merkezi Ip Santral Hizmetimiz

Sınırsız dahili hesabı oluşturabilme İnternet ağının bulunduğu her yerden santrale dahili olarak bağlantı yapılabilir. Böylelikle farklı lokasyonlardaki ofisleriniz santralin
dahilisi olarak görüşme yapabilir, çağrı karşılayabilir, kendi aralarında sınırsız-ücretsiz görüşebilir.
Analog telefon bağlantısı: Analog telefonlar, media gatevay cihazlarıyla santrale dahili olarak bağlanılabilir.

Ip telefon bağlantısı: Ip telefonlar, internet ağının bulunduğu her yerden santrale dahili olarak bağlanabilir.

Mobil telefon bağlantısı:

3G veya wireless olan her yerde cep telefonuna(PDA) yüklenmiş olan SIP tabanlı yazılımlar ile santralinizin bir dahilisi olabilir ve tüm özelliklerinden eksiksiz
faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar bağlantısı:

Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz softphone (eyebeam, x-lite) aracılığıyla santrale dahili olarak bağlanılabilir.
STH Ara Bağlantı

Birden çok STH operatörüyle herhangi bir ek donanıma ihtiyaç olmaksızın kanal sınırı olmadan ara bağlantı yapabilirsiniz, böylelikle telefon giderlerinde %70’lere varan tasarruf sağlamış olursunuz. Sabit numara taşıma hizmetiyle taşıyacağınız tek numaranız üzerinden sınırsız çağrı alabilirsiniz.
Meşguliyet Paneli
Flash panel ile tüm dahililerinizin anlık durumlarını görüntüleyebilirsiniz.
Çağrı Ses Kayıt Sistemi
Gelen ve giden tüm aramalarınızın ses kayıtları santral içinde otomatik olarak tutulmaktadır. Tüm ses kayıtlarını PlusPBX Ip Santralin web ara yüzünden dinleyebilir, kendi bilgisayarınıza
kaydedebilirsiniz.

Çağrı Raporlamaları
Gelen ve giden tüm aramalar dahili bazında santral içinde tutulmaktadır. Çağrı raporları santralin web ara yüzünden görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza xls, csv, pdf formatlarında
indirebilirsiniz.

Sesli Karşılama Sistemi (IVR – Sesli Otomatik Robot)

Sesli otomatik robot, sizi arayan müşterilerinize, oluşturulmuş IVR ses kaydını dinletilerek tuşlama yaptırtarak belirlenen senaryolarla farklı departmanlara bağlanmalarını sağlar. Dışarıdan aranan

numaranıza göre farklı IVR ses kayıtları dinletebilirsiniz. Böylelikle PlusPBX, aynı ofisteki farklı firmalarınızın aynı santrali kullanabilmesi olanağını sağlar.
Sesli Mesaj Sistemi (Voice Mail)
Gelen aramalarınızda dahililere sesli mesaj bırakılabilir. Dahililere bırakılan sesli mesajlar dahilinin mail adresine .wav formatında gönderilebilir veya dahili IVR ‘a bağlanarak dinleyebilir.