HİZMETLERİMİZ

Network Kurumların iletişim alt yapısı projelerine ilişkin tüm gereksinimleri karşılamakta, Uzman kadromuz, iş ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun uygulamların çalışacağı ağ altyapıları tasarlıyor ve en uygun yapıları projelendiriyor.

Network Çözüm ve Hizmetleri Daha Fazla Bilgi

Call Center açmak son derece kolay bir işlemdir. Yapılması gereken bazı önemli hususları kaliteli tercihlerle ve sağlam adımlarla gerçekleştirirseniz hiçbir zorluk ya da problemle karşılaşmadan işe başlayabilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ KURULUM MALİYETLERİ Daha Fazla Bilgi

Çağrı Merkezi Ekipmanları aslında birkaç parçadan oluşan bir grup olmaktadır. Ufak bir tahta yardımı ile planlamanızı yapabilir ve bunu personellerinizle paylaşabilirsiniz. Takım liderlerinin bulunacağı bir masa grubu ve elbette ki bilgisayarlar gibi eşyalar bulunmalıdır.

Çağrı Merkezi Ekipmanları Daha Fazla Bilgi

Çağrıların değerlendirilmesi, karşılanması, raporlanması ve veri tabanı oluşturulması CRM yazılımı aracılığı ile hedeflenmiştir. E-CUP Call Center sistemi, herhangi bir Call Center uygulamasında olması gereken bütün nitelikleri taşıyabilen son teknoloji koşullarında geliştirilen bir Call Center uygulamasıdır.

E-Cup Crm Yazılımı Daha Fazla Bilgi

Detay Group, iş yapış şeklinize göre ihtiyaçlarınızı tespit eder ve ihtiyaçlarınıza göre kurulacak olan bilgisayar sistemleri ve bu sistemlerin kurulum öncesi gereken altyapı, donanım ve yazılım ürünlerinin tespiti ve satın alınması konularında danışmanlık hizmeti verir.

Bakım ve Teknik Destek Anlaşması Daha Fazla Bilgi

Sınırsız dahili hesabı oluşturabilme, Analog telefon bağlantısı, Ip telefon bağlantısı, Mobil telefon bağlantısı,Bilgisayar bağlantısı, STH Ara Bağlantı, Meşguliyet Paneli, Çağrı Ses Kayıt Sistemi, Çağrı Raporlamaları, Sesli Karşılama Sistemi, Sesli Mesaj Sistemi

IP SANTRAL / IP PBX Daha Fazla Bilgi